Veškeré zásahy jsou uvedené

Veškeré zásahy jsou uvedené

Před samotnou výrobou dřevěných podlážek, které známe jako palety, je velice důležité správné tepelné ošetření dřeva. To se vysouší na potřebnou vlhkost. Kromě toho je i důležité dřevo zbavit zárodků případných škůdců, kteří by snížili životnost celého výrobku.

hrodmada

  • Proces sušení je řízený počítačem.

    • Obsluha tedy nemusí stále hlídat ani čas a ani teplotu.
  • Teplotu měří speciální čidla, která vynikají svou přesností.

    • Rychlost se nedá přesně určit, protože záleží na venkovní teplotě a množství vysoušeného materiálu.
    • Časové rozmezí se pohybuje od tří až do osmi hodin.

Samotný špalek je nutné sušit při dosažení teploty přes padesát stupňů po dobu půl hodiny v nejširší části špalku. Jelikož jsou palety certifikované, je nutné označit je veškerými údaji, mezi který patří i důkaz o tepelném ošetření. Každá paleta má tedy vypáleno číslo provozovny, která nějakým způsobem na tento přepravní prvek působila.

Opravy na koleně se nevyplácejí

Kromě samotné výroby se provozovny zabývají i vykupováním palet a jejich opravami. U CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKŮ SE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJÍ NEODBORNÉ OPRAVY. Palety by pozbyly svých přesných rozměrů a tím by byly znehodnoceny. Opravy jsou finančně mnohem výhodnější a také ohleduplnější vzhledem k životnímu prostředí.

  • Vrátit do původního stavu lze téměř všechny druhy těchto přepravních pomůcek.

dřevěné palety
Je možné buď standardní přepravní palety ve výkupu vyměnit za bezvadné nebo si nechat opravit přímo ty své. To se většinou aplikuje na atypické druhy. Uvedením všech těchto přepravních pomůcek do života se ušetřilo mnoho času i finančních prostředků. Díky nim je možné přepravit najednou velké možností zboží. I manipulace s nimi je mnohem snazší. Na každé zboží se najde ta pravá paleta, se kterou bude mít dovozce jistotu, že jeho zboží dojde na místo určení v perfektním pořádku.