Zařizujeme mining rig case

Zařizujeme mining rig case


Získat různé druhy virtuálních měn není zase tak velký problém. Dají se běžně zakoupit na burzách nebo získat jako odměna například za čtení článků nebo otevírání reklam. Všechno ale trvá poměrně dost dlouhou dobu, než nashromáždíme nějakou přijatelnou sumu. Existuje ještě jeden způsob a to je těžba digitální měny. Asi největší boom zažila kryptoměna bitcoin, která se dnes těží skutečně ve velkém a tak jsou potřeba na ní speciální těžařské stroje. To ovšem neznamená, že se nemůžeme zaměřit na jinou, která ještě není tak známá, přesto její cena je vysoká. A k takové těžbě není potřeba zase tak moc a pracovat se dá z pohodlí domova. Stačí si postavit mining rig case a to je základní těžební skříň a samozřejmě bude potřeba dalších komponentů. Po veškerém sestavení můžeme ihned vydělávat. Samozřejmě investice nejsou malé, ale návratnost, pokud vydržíme, je zcela možná do pár let.
ethereum a peníze
Budeme potřebovat:
– Skříň, kam se bude všechno ukládat. Nejedná se o klasickou na oblečení, ale vyrobenou na míru z hliníkových profilů, které se zpevní dohromady plastovými sponami. Takovou základní konstrukci ale můžeme i jednoduše zakoupit.
– Základní desku – většinou se ukládá do rigu do spodní části. Jedná se o základní část rigu a hlavní co od ní požadujeme, bude počet vstupů na grafické karty a jejich kompatibilitu. Také budeme potřebovat správnou redukci na propojení.
digitální trh
– Výkonné grafické karty – tak ty jsou nejdůležitější, bez nich bychom neudělali vůbec nic. Vybíráme přesně takové, které budou určeny pro těžbu kryptoměn.
– Pevný disk – když ho mít nebudeme, těžko někam uložíme operační systém a software na těžbu.
– RAM – není potřeba nijak drahá a velká, stačí třeba i 4GB
– Zdroj energie – když to úplně zjednodušíme, tak zdroj ze zásuvky se přemění na energii, která je potřebná k těžbě.
– Operační systém – dobrá zpráva, lze ho stáhnout zdarma a jmenuje se Linux, samozřejmě pokud upřednostníme Windows, musíme počítat s dalším výdajem.